Єдина Країна! Единая Страна! United Country
 
Вівторок
18-02-2020
02.28.12
Ви увійшли як Гість
Група "Гости"Вітаю Вас Гість
RSS
 
Персональний сайт
вчителя англійської мови
Нездропи Л.П.
Головна Мій профіль Реєстрація ВихідВхід
Портфоліо »
Login form


Site menu

Statistics site
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Сьогодні нас відвідали юзера:

Translate the site


Our polls
Хто нас відвідав?
Всього відповіли: 577

Social networks

Random photo

Портфоліо,

презентації

Prezentacii.com

"Портфоліо вчителя англійської мови Нездропи Л.П."  Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каховського району Херсонсьської області підготовлено згідно рекомендацій МОН.Його розміщення на персональному сайті має за мету познайомити  вчителів шкіл з основними розділами створення "Портфоліо вчителя", допомогти в створенні такої категорії матеріалу.


 Презентація"Галерея кімнатних рослин" підготовлена учнями 5-А класу Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каховського району Херсонської області.Керівник проекту-Нездропа Леся Павлівна,класний керівник 5-А класу.Яскрава робота має за мету розширити знання учнів про кімнатні рослини,їх вирощування,особливості догляду,лікарськими властивостями, формувати у дітей вміння бачити прекрасне в навколишньому світі.


 Презентація"З досвіду роботи Нездропи Л.П."    піготовлена вчителем-методистом вищої категорії     Чорнянської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Каховського району Херсонської області на особистих матеріалах.  Тема досвіду: "Пісні, як іноваційна форма роботи при вивченні іноземної мови"  ставить перед собою мету  максимального залучення учнядо вивчення іноземної мови продовж всього часу навчання


 Презентация"Україночкою я народилася" була підготовлена спеціально до конкурсу"Міс-Осінь" у старших класах Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каховського району Херсонської області в 2013 році класним керівником 5-А класу школи.Цікава робота внесла свою лепту у перемозі Іринки в конкурсі.


 Презентація "Різдво в Україні" допомагає показати наочно традиції святкування Різдва в Україні і може бути використана на уроках англійської мови в різних класах для учнів всіх рівнів      навчання.


 Презентація "Christmas in the USA." допомагає показати наочно традиції святкування Різдва в США і може бути використана на уроках англійської мови в різних класах для учнів всіх рівнів         навчання.

 Презентація "Christmas in Great Britain" показує наочно традиції святкування Різдва в Великій Британії і може бути використана на уроках англійської мови в різних класах для учнів всіх          рівнів навчання.

 Презентація "Учень року-2014"Презентація підготовлена до обласного/районного конкурсу "Учень року" класним керівником 5-А класу Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каховського району Херсонської області.


 Презентація "Клас року- 2014"Презентація підготовлена до обласного/районного конкурсу - "Клас року".Назва презентації "Наш клас - самий класний".В презентації підсумовані як результати успішності класу за 2013-2014 навчалний рік, так і суспільно-корисна участь класу в житті школи,села.


Презентація "Парад квітів біля школи". Проектна робота учнів 6-А класу Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каховського району Херсонської області - участь у Всеукраїнській трудовій акції "Парад квітів біля школи". В проектній роботі визначено мету, основні завдання та їх практичне втілення, наочно показано роботу учнів по впорядкуванню пришкільної ділянки.


 Презентація "Учень року-2015". Презентацію підготувала до обласного/районного конкурсу "Учень року" класний керівник 6-А класу Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каховського району Херсонської області Нездропа Леся Павлівна
Clock

Searsh site...

Calendar
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Calm radio
My favorite sounds

Exchande Rates

Weather

Holidays Ukraine
Календар України

Friends' Sites

МінОсвіти і Науки України

Відділ освіти Каховської РДА

Сайт села Чорнянка

Підручник HTML для сайту

Сайт Солук Г.П.

Вороцівський НВК І-ІІІ ступенів

Футажі для ProShow Producer

Музичні анімації

Конвертер PDF в Word

Online відеоконвертер

Антивірусні програми

Мій Google Drive

Оплата за електроенергію

Оплата за газ

"Укртелеком - оплата"

Клікніть мишкою по баннеру сайта,який Вас зацікавив!

Website Counters