Єдина Країна! Единая Страна! United Country
 
Вівторок
21-05-2019
23.38.32
Ви увійшли як Гість
Група "Гости"Вітаю Вас Гість
RSS
 
Персональний сайт
вчителя англійської мови
Нездропи Л.П.
Головна Мій профіль Реєстрація ВихідВхід
Методична робота »
Login form


Site menu

Statistics site
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Сьогодні нас відвідали юзера:

Translate the site


Our polls
Хто нас відвідав?
Всього відповіли: 576

Social networks

Random photo

Методична робота
 
    


описание

 ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО

"Людина, яка не володiє iноземною мовою - не володiє i своєю." Вольфган Гьотте

"Секрет навчання – це повага до учня." Емерсон

СТРАТЕГІЧНА МЕТА МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ

Основною метою навчання іноземним мовам є формування в учнів комунікативної компетенції, розвиток умінь використовувати іноземну мову як інструмент у діалозі культур і цивілізацій сучасного світу.

Іноземна мова є важливим засобом міжкультурного спілкування, вона сприяє вербальному порозумінню громадян різних країн, забезпечує такий рівень їхнього культурного розвитку, який дозволяє вільно орієнтуватись і комфортно почуватися в іншомовному середовищі.

Головна мета роботи МО – розвиток особистості випускника, який володіє творчим потенціалом і який уміє його реалізувати в повній мірі, особистості, яка здатна адаптуватись до світу, що швидко змінюється, та усвідомлює своє місце у цьому світі.


описание Педагогічна спадщина Сухомлинського В.О.

Сьогодні працівників шкіл закликають перекваліфікуватися з педагогів в ефективних менеджерів. Якщо ми хочемо зробити школу самостійної та сприяти розвитку в ній творчого початку, то без педагогічної складової не обійтися. Серйозний менеджер, не випускаючи з поля зору нагальних фінансових проблем, працює на стратегічну педагогічну перспективу, перш за все.Очевидно, що стратегія розвитку освіти повинна враховувати реальні виклики, відповіді на які можливі тільки на основі серйозного міждисциплінарного аналізу. Тут знання психологічних, педагогічних, медичних та інших передумов дозволяє серйозно оцінити управлінську ситуацію і шукати з неї адекватний вихід. У цьому контексті директорський досвід В.О.Сухомлинського може стати гідним орієнтиром у справі будівництва нової школи України.

Скачати презентацію>>>

 

 
Майстер-клас з англійської мови у Чорнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вчитель-Нездропа Л.П.
(7 грудня 2017 рік.)
                   
                   

Засідання районного методоб'єднання вчителів англійської мови
   
 

 Методичні рекомендації щодо вивчення іноземних мов в 2017-2018 навчальному році у середній школі. Cкачати рекомендації>>>


 Методичні рекомендації щодо ведення класного журналу в 1-4 класах загальноосвітніх навчальних закладів  Скачати>>>


 Соціально-педагогічні умови соціалізації учнів у процесі вивчення іноземної мови. У статті звертається увага на обласну науково-методичну проблему "Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі: методологічні та методичні підходи, розкривається поняття "соціалізація" та умови ефективної соціалізації учнів у процесі вивчення іноземної мови.


 Інноваційні технології та форми роботи на уроках іноземної мови у старших класах. Розвиток системи освіти в Україні і її вихід на європейський рівень не можливі без підвищеної уваги до викладання іноземних мов, володіння однією з них є неодмінним приорітетом інтеграції України в європейське світове товариство. Національна Доктрина розвитку освіти в Україні наголошує на важливості опанування іноземної мови як засобу  комунікації, що має на меті набуття учнями відповідних навичок і умінь.


  Використання сучасних методів роботи на уроках англійської мови. Сучасне суспільство висуває нові  вимоги до викладання та вивчення  іноземних мов у школі. Значною мі­рою збільшилася їх освітня та само­освітня функція, професійна значу­щість на ринку праці в цілому,  що посилило мотивацію вивчення мов міжнародного спілкування, відпо­відно зросли й потреби у вивченні іноземних мов.


 Про перехід до європейських стандартів освіти. У статті проаналізовано переваги переходу до європейських стандартів освіти. Звернено увагу на проблеми, пов’язані з переходом до Європейських стандартів освіти. Враховано досвід роботи в університеті під час впровадження кредитно-модульної системи. Модернізація вищої освіти в Україні здійснюється відповідно до положень Лісабонської угоди, яку наша країна підписала й ратифікувала, Берлінського Комюніке та принципів Болонського процесу


 Формування в учнів комунікативної компетентності на уроках іноземної мови. Метою  доповіді  є розгляд питання щодо особливостей формування комунікативної компетентності на уроках іноземної мови на основі власного досвіду, а саме: навчання учнів коректно використовувати граматичні/ лексичні структури англійської мови в комунікативно-зоріснтоваиих ситуаціях, активізувати навички усного мовлення для автентичного спілкування з носіями мови, виховувати компетентну особистість, гідного громадянина демократичного суспільства. 


Іноземні мови. Поради та корисні ідеї, які стануть в нагоді навіть тим, хто вважає, що знає англійську на 5 +


Clock

Searsh site...

Calendar
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Calm radio
My favorite sounds

Exchande Rates

Weather

Holidays Ukraine
Календар України

Friends' Sites

МінОсвіти і Науки України

Відділ освіти Каховської РДА

Сайт села Чорнянка

Підручник HTML для сайту

Сайт Солук Г.П.

Вороцівський НВК І-ІІІ ступенів

Футажі для ProShow Producer

Музичні анімації

Конвертер PDF в Word

Online відеоконвертер

Антивірусні програми

Мій Google Drive

Оплата за електроенергію

Оплата за газ

"Укртелеком - оплата"

Клікніть мишкою по баннеру сайта,який Вас зацікавив!

Website Counters